• %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN/TL
  535702,690
  % 0,57
 • BIST 100
  4.501,73
  % -3,43

Dogecoin Tahmini, Dogecoin 0,30 Dolar Olacak mı?

Dogecoin Tahmini, Dogecoin 0,30 Dolar Olacak mı?

Dogecoin tahmini dogecoin yatırımcılarının merak ettiği bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda dogecoin ile ilgili analizi paylaşacağız.

Dogecoin, aslına bakarsak bir meme coini olarak hayatımıza girmişti. Kurulduğu dönemde oldukça düşük değere sahip olan dogecoin, Elon Musk’ın attığı tweetler ile birlikte kısa sürede ciddi bir değer kazandı ve sonrasında düşüşe geçti. Günümüzde kademeli bir şekilde düşüşünü sürdüren dogecoin için yatırımcılar kripto para biriminin tekrar değerlenip değerlenmeyeceğini merak ediyor. Çünkü yüksek seviyeden dogecoin yatırımı yapanlar bu durumdan mağdur olmakta.

Güncel Dogecoin Tahmini

Dogecoin ile ilgili bir tahmin ve analiz yapmadan önce burada anlattıklarımızın yatırım tavsiyesi olmadığını hatırlatmak istiyoruz. Dogecoinin son bir aylık geçmişini incelediğimizde kripto para biriminin özellikle ay başında bir düşüş ile karşılaştığı görülüyor. Dogecoinde yaşanan bu düşüşün ardından kripto para birimi ay sonuna doğru yükseliş hareketi içerisine girmeye başladı. Kasım ayına girmeden 0,33 dolara kadar ulaşan DOGE, bu seviyenin ardından hızlı bir şekilde düşüş yaşamaya başladı. Şunu da belirtelim ki dogecoin, bu zamanlarda bir güncelleme ile karşılaşmıştı. Güncelleme değer arttırsa da sonrasında büyük bir düşüş yaşandı.

Dogecoin tahmini

DOGE, Kasım ayı ile birlikte 0,25 dolara kadar düşüş yaşadı. Ardından 0,29 dolara yükselen dogecoin tekrardan düşerek 0,23 dolara kadar gerileme ile karşılaştı. Bu seviyenin ardından 0,27 doların üzerine çıkan DOGE, sonrasında kademeli bir şekilde düşüş eğilimine girdi. Dalgalı bir şekilde düşüşünü sürdüren dogecoin, güncel olarak 0,22 doların altında yer alıyor. Güncel dogecoin tahmini insanların merak ettiği bir tahmin olmakta. Dogecoinin tekrardan eski günlerdeki gibi yükselip yükselmeyeceği merak ediliyor.

Dogecoin, son zamanlarda kademeli bir şekilde düşüş eğilimi sergiledi. Dogecoin ile ilgili analiz yaptığımızda kısa vadede DOGE’de küçük bir düşüş olacağı tahmin ediliyor. Uzun vadede ise dogecoinin yatay ve dalgalı bir seyir halinde olması beklenen bir tahmin.