• YARIM ALTIN
  4.444,00
  % -0,76
 • AMERIKAN DOLARI
  19,7577
  % 0,19
 • € EURO
  21,4489
  % -0,01
 • £ POUND
  24,6673
  % 0,01
 • ¥ YUAN
  2,8248
  % -0,10
 • РУБ RUBLE
  0,2441
  % -0,07
 • BITCOIN/TL
  530121,596
  % -0,54
 • BIST 100
  4.653,45
  % 1,39

Yükselmesi Beklenen Alt Coinler

Yükselmesi Beklenen Alt Coinler

Yükselmesi beklenen alt coinler merak edilen bir konu olmakta. Pek çok kişi bu konuda araştırmalar yaparak alt coinlerin ne kadar yükseleceğini inceliyor.

Kripto para birimleri hiç olmadığı kadar değer kazanmış durumda. Elde edilen bu değer artışları bitcoini oransal olarak daha az etkilerken özellikle değeri düşük alt coinler kat kat yükselebiliyor. Pek çok kişi kripto para yatırımı yapmak ve parasının daha çok değerlenmesini istiyor. Bunu yaparken iyi araştırma yapmak ve doğru kararı vermek gerekiyor. Öncelikle şunu belirtelim ki buradaki anlattıklarımız yatırım tavsiyesi değil. Kullanıcı kendi kararını kendi vermeli ve doğru olan alt coini kendisi tercih etmeli.

Yükselmesi Beklenen Alt Coinler

Yükselmesi beklenen pek çok alt coin var. Bu konuda özellikler son zamanlarda güzel performans gösteren kripto para birimlerine ağırlık vermeye çalışıyor olacağız. Yükselme ihtimali bulunan alt coinlerden birisi GALA olarak yer alıyor. Kasım ayının başında 0,09 dolar seviyelerinde dolaşan GALA, birkaç hafta içerisinde değer kazanırken son bir haftada çok ciddi bir artış ile karşılaştı. Dün ise rekor artış sergileyen kripto para birimi 0,84 dolara kadar ulaştı.

Yükselmesi Beklenen Alt Coinler

Yükselme ihtimali bulunan kripto para birimleri arasında SAND’da yer almakta. SAND, son zamanların en çok dikkat çeken kripto para birimleri arasında yer alıyor. Ekim ayının sonunda 0,78 dolar seviyesinde bulunan SAND, birkaç haftalık süreç içerisinde 8,44 dolara ulaşarak rekorunu yenilemiş oldu. SAND’da yaşanan bu artış kripto para yatırımcılarını mutlu etmiş durumda.

Yükselmesi beklenen alt coinler arasında AVAX da bulunuyor. AVAX, son zamanların en çok öne çıkan kripto para birimlerinden birisi. AVAX, ay başında 60 dolar seviyelerinde yer alırken günümüzde 146 doların üzerine çıkmış durumda. Elde ettiği bu başarı yatırımcılarının da daha çok kazanç elde etmesini sağladı.

Yükselmesi beklenen alt coinlerden birisi de binance coin olarak yer alıyor. Kendi borsası ile büyük bir firma olan Binance, en değerli kripto para birimleri arasında bulunuyor. Bu yıl içerisinde kısa sürede 300 doların üzerine çıkan binance coin şu anda 600 doların üzerinde yer alıyor. Kripto para birimi istikrarlı bir şekilde yükselmeye çalışıyor.